10 χρόνια Εξαρχειώτης, ένα ΕΞ-αιρετικό live, μία μοναδική βραδιά!
Μία ξεχωριστή καλλιτεχνική συνεύρεση, ένα ΈΞω από κάθε κουτί μουσικό αμάλγαμα, φυσικά με ροκ χαρακτήρα, δίχως ταμπέλες και περιορισμούς. Την Παρασκευή 27 Οκτωβρίου 2023 γράφτηκε ιστορία στα live δρώμενα της χώρας με heavy rock ακούσματα, διασκευές, αγγλόφωνο και ελληνόφωνο στίχο, αλλά και σάτιρα. Το ΕΞ-αιρετικό αυτό επετειακό εγχείρημα αγκαλιάστηκε από εσάς, που γεμίσατε το An Club και μοιραστήκαμε όλοι μαζί, σαν μια μεγάλη παρέα, τη χαρά των γενεθλίων του Εξαρχειώτη. Η ανταπόκρισή σας ΈΞοχη, συνεπώς η ικανοποίησή μου ΕΞαίσια…
Πολλοί οι καλλιτέχνες που έχουν ήδη φιλοξενηθεί στον Εξαρχειώτη, σε εγχώριο και διεθνές επίπεδο. Προκειμένου λοιπόν να «χωρέσουμε» κι άλλους, γιατί όχι κι ένα συναυλιακό φεστιβάλ στο μέλλον, the EXciting way…
Συνεχίζουμε πάντα αδέσμευτα, πρωτοποριακά, ελεύθερα κι επαναστατικά…
Ένα ακόμη ευχαριστώ σε καλλιτέχνες-μπάντες και σε όλους εσάς!
Beyond area, beyond map, beyond borders, an idea, a philosophy…
Για τη μουσική και τον πολιτισμό.
Μία ευχή: υγεία, ειρήνη, χαρές, αδελφοσύνη, δημιουργία & ΕΞέλιξη!
Stay EXcellent, stay “EX”…! \m/ \m/
Eυθύμης Κουτσούκης (Mr EX)
-Φωτογραφίες: Σάντρα Καρακίτσιου-
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/48-1-1024x689.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/47-1-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/49-1024x680.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/2-4-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/1-4-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/46-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/45-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/44-1-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/43-1-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/42-1-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/41-1-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/40-1-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/39-1-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/38-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/37-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/36-1-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/35-1-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/34-1-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/33-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/31-1-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/30-2-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/19-2-1024x645.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/18-2-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/15-4-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/14-3-1024x677.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/13-4-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/12-3-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/11-3-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/10-3-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/9-2-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/8-3-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/7-3-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/6-3-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/5-4-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/4-4-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/3-3-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/6-2-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/5-3-1024x703.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/4-3-635x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/3-2-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/2-3-647x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/1-3-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/2-2-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/1-2-1024x669.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/32-1024x692.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/31-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/30-1-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/29-1-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/28-1-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/27-3-622x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/27-2-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/26-752x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/25-3-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/25-2-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/24-1-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/23-1-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/22-2-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/21-2-1024x650.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/20-2-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/19-1-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/18-1-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/17-2-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/16-2-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/15-3-874x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/14-2-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/13-3-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/12-2-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/11-2-1024x844.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/10-2-1024x694.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/9-1-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/8-2-1024x667.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/7-2-691x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/6-1-759x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/5-2-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/4-2-769x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/3-1-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/1-1-1024x692.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/0-1024x707.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/27-1-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/25-1-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/25-1024x637.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/24-1024x639.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/23-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/22-1-644x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/22-670x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/21-1-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/20-1-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/19-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/18-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/17-1-660x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/16-1-1024x673.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/15-2-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/15-1-1024x735.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/14-1-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/14-642x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/13-2-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/13-1-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/12-1-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/11-1-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/11-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/10-1-690x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/9-1024x675.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/8-1-1024x667.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/7-1-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/6-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/5-1-1024x522.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/5-1024x555.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/4-1-1024x643.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/3-1024x634.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/2-1-1024x661.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/42-1024x930.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/41-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/40-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/39-1024x669.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/36-1024x763.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/35-769x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/34-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/29-1024x691.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/28-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/27-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/17-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/16-615x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/15-681x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/12-1024x613.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/10-1024x657.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/7-1024x696.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/4-1024x636.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/2-719x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/1-649x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/48-1024x681.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/47-591x1024.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/44-1024x652.jpg)
![](https://exarhiotis.gr/wp-content/uploads/2023/10/43-775x1024.jpg)